„Keby som mal vo vrecku posledný dolár, minul by som ho na reklamu.“   Henry Ford


VYRÁBAME REKLAMU

Tvoríme vašu reklamu od návrhu až po realizáciu. Viac ako 10 rokov skúseností, nadšenia a profesionality. Jedinečná, kompletná ponuka pre vašu offline prezentáciu.

Vyrábame na mieru

Tvoríme nezameniteľné predmety s príbehom. Naša rodina Kazizúbkov vzdeláva deti v umývaní zubov po celom Slovensku. Špeciálne predmety vyrobené na mieru iba pre vás.

NAŠE PRODUKTY

Výhody spolupráce s nami

Expresné dodanie
Najmodernejšie technológie
Profesionálny prístup
Ponuka na mieru

NAJOBĽÚBENEJŠIE PRODUKTY

Zobraziť viac produktov

ČO HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI

Zobraziť referencie
Milo nás prekvapila rýchlosť a ochota z Vašej strany pri riešení našich reklamných predmetov do vianočných balíčkov pre zamestnancov.
Pre zmenu dodávateľa na reklamné predmety (na myAD) sme sa rozhodli nielen preto, že poskytujete kvalitné produkty a široký výber, ale aj nadpriemerné služby a schopnosť Vašej obchodnej zástupkyne reagovať na naše individuálne potreby.
Keďže pracujem ako marketing manažérka pre viaceré spoločnosti, určite budem spoluprácu s Vami rozvíjať aj s inými klientmi, ktorým rada odporučím Vaše služby.

Bc. Lenka Sakáčová

Marketingová manažérka, STAVREM
Ďakujem za obojstrannú výbornú spoluprácu, po roku nášho obchodného vzťahu môžem vyjadriť svoju spokojnosť s komunikáciou aj samotnou kvalitou dodaných výrobkov. Brávame najmä samolepky a reklamné perá a sme veľmi spokojní.

Ján Zagora

Konateľ, Gravitech
Veľmi kvalitný a rýchly tím, šikovný grafik a férová cena. Najbližšie plánujeme opäť objednať tu.

Peter Ksinan

Nákupca, Pe3k
Zobraziť referencie