„Keby som mal vo vrecku posledný dolár, minul by som ho na reklamu.“   Henry Ford


Ako postaviť POP UP magnetickú stenu? Inštruktážne video I myAD

20.03.2024

Objednali ste POP UP stenu, radi by se ju postavili vlastnými rukami, ale neviete ako na to? Žiadny problém. Ukážeme vám, že to nie je žiadna atómová fyzika a podľa inštruktážneho videa a nasledujúcich pokynov to zvládnete ako profesionáli!

 

Postup ako postaviť POP UP magnetickú stenu:

  1. Pripravte pracovný priestor: uistite sa, že máte dostatok miesta na zostavenie a že povrch je rovný a stabilný. Odstráňte akékoľvek prekážky, ktoré by mohli ovplyvniť zostavenie.
  2. Rozbaliť a pripraviť diely: otvorte balenie a vyberte všetky diely. Preverte si, či máte všetky súčasti.
  3. Zostavte základňu: položte základňu na rovný povrch. Zvyčajne sa jedná o sklápaciu štruktúru, ktorá sa otvorí do tvaru "X". Uistite sa, že je správne rozložená a stabilná.
  4. Namontujte magnetickú stenu: zatlačte magnetickú stenu do držiakov na základni. Tieto držiaky by mali byť umiestnené po obvode steny. Uistite sa, že je stena pevne a rovno prichytená.
  5. Skontrolujte správne nastavenie: uistite sa, že magnetická stena je rovno a pevne pripojená k základni. Skontrolujte, či sú všetky súčasti správne umiestnené a žiadna nie je voľná.
  6. Dokončenie: Ak je všetko v poriadku, vaša POP UP magnetická stena je pripravená na použitie.
  7. Používanie a údržba: Pred použitím sa uistite, že stena je pevne postavená a stabilná. Dodržiavajte maximálnu nosnosť, ktorá je uvedená v návode. Pre lepšiu údržbu a dlhšiu životnosť steny dodržiavajte pokyny ohľadom používania a čistenia.

 

 

20.03.2024
Ak sa vám članok páčil, môžete ho zdieľať na sociálnych sieťach