„Keby som mal vo vrecku posledný dolár, minul by som ho na reklamu.“   Henry Ford


Top nápady na handmade darčeky s vlastnou potlačou

Keď sa povie handmade, väčšina z nás si predstaví ručne vyrobený, ušitý alebo nakreslený darček. Ak sa však necítite na výrobu darčeka vlastnými rukami, ale chcete doň preniesť niečo osobné, darček s potlačou je ideálnym kompromisom.

Darčeky, ktoré ulahodia každému

Pre tých, čo radi zapisujú

Zápisníky, perá, ceruzky – jednoduché, ale nevyhnutné predmety používané v každodennom živote. Personalizujte ich pridaním mena, monogramu alebo inšpiratívneho odkazu a vytvorte nezabudnuteľný darček. Logo vašej firmy na diári obdarovaného navyše uvidí každý, kto prejde okolo pracovného stola. 

Pre tých, čo majú všetko

Darčeky, ktoré sa dajú obliecť, nikdy neurazia a zaručene nájdu využitie. Či už na von, na doma alebo na spanie. Môžeš ísť o klasické alebo funkčné tričko prípadne siahnite po štýlovej mikine, ktorá môže byť firemným outfitom na teambuildingu alebo trendy vozorovaných ponožkách

S osobným presahom

Darček môžete vhodne zladiť aj s posolstvom. Chcete, aby si vaši kolegovia oddýchli, držíte im palce pri športových výkonoch alebo spolu radi ráno pijete kávu? Deky, osušky či hrnčeky to odkomunikujú za vás. 

Pre milovníkov varenia

Ak máte v tíme kolegov a kolegyne, ktorí radi varia č vypekajú, potešte ich kuchynskými doplnkami ako sú zástery, dosky na krájanie či servírovanie. Nechajte na ne vytlačiť či vygravírovať tematický odkaz, logo firmy alebo meno zamestnanca..

Ako vytvoriť darčeky v myAD

Prvým krokom je výber produktu, ktorý chcete prispôsobiť. Prostredníctvom formulára pri zvolenom darčeku nám špecifikujte, akú potlač si želáte. 

Máte niekoľko možností:

  • Poslať nám vlastný obrázok alebo logo. 
  • Spolupráca s grafickým dizajnérom myAD. Ak máte nápad, ale potrebujete pomoc s jeho realizáciou, dizajnérsky tím myAD pre vás môže vytvoriť potlač na mieru. Stačí opísať svoju víziu a poskytneme vám niekoľko vzorových návrhov, z ktorých si môžete vybrať. 
  • Ak bude potlačou iba text, poradíme vám s výberom písma, farby či veľkosti. 

Pri objednávke sa nemusíte limitovať počtom kusov, dokonca vám radi poskytneme množstevnú zľavu. Dodacia lehota, pri bežných produktoch je zvyčajne od troch pracovných dní. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Ak sa vám članok páčil, môžete ho zdieľať na sociálnych sieťach